ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bok 6856360
nr 685 6360
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Bok, Carl Larsson (1853-1919), "Ett Hem" 1899
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 mars 2011
kl 19:45:33
100 kr
200 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson
Carl Larsson
Kondition: slitage, skador
Läs mer om Carl Larsson
nr 685 6360
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 7 mars 2011 |
Carl Larsson